Brandované verze hryPro komerční i nekomerční subjekty (například pojišťovny či oddělení městské policie) nabízíme zakázkovou výrobu hry Vzhůru do provozu! speciálně upravené pro konkrétního zákazníka. Upravená může být krabice hry i herní plán. Přidat můžeme buďto pouze Vaše logo, nebo provést větší úpravu hry - namísto postaviček policisty a hasiče umístit postavičky dle Vašeho dress-code, či dokonce přidat některé otázky podle Vašeho přání.

Výrobu individuálně upravené hry si můžete nechat zadat již od počtu 50 ks. Více informací Vám poskytne naše obchodní oddělení.

Kontaktujte přímo výrobce

INSPIRIS Technologies s.r.o.

Ing. Jan Kramář

+420 736 417 765 kramar@inspiris.cz


Vstupte s dětmi do světa provozu

325 otázek a odpovědí

Hra obsahuje celkem 325 otázek na dopravní značky a okruhy Chodec, Cyklista, První pomoc, Ostatní. Schválně, kolik otázek dokážete zodpovědět bezchybně?

2. - 5. třída na ZŠ

Hra je určena především pro děti na 1. stupni základních škol, ale možná i rodiče budou překvapeni, když dostanou některou ze zapeklitých otázek... Vyzkoušejte si to!

2 verze pravidel

Můžete si zahrát rychlou a napínavou, nebo vzdělávací a procvičovací variantu hry. V rychlé hážete kostkou a taktizujete, ve vzdělávací se toho víc naučíte!

15-45 minut hraní

Podle zvolené varianty pravidel a podle počtu hráčů trvá jedna hra 15-45 minut. Hra se tedy přesně hodí na jednu vyučovací hodinu ve škole. A i na doma je hra ideální.

Koupit

Silný motivační prvek v podobě deskové hry posiluje zájem žáků a přispívá k upevnění a k trvalosti poznatků z dopravní výchovy.

Základní škola, Česká Skalice

První večer jsme se od hry neodtrhli. Bavila se celá rodina, i s babičkou :-)

Richard, Blansko

Se hrou jsme měli možnost pracovat s dětmi předškolního věku a s žáky prvního stupně ZŠ. Hra je zábavná, kreativní a hlavně poučná. Zahrnuje i zdravovědu, což je skvělé.

Základní škola, Chropyně
Další ohlasy