Často kladené dotazy


Jsme škola a chtěli bychom platit na fakturu. Je to možné?


Ano, školy mohou využít platbu na fakturu. V objednávce zvolte v sekci Doprava a platba možnost Na fakturu a vyberte svůj preferovaný způsob dopravy. Po objednání se Vám může ozvat náš pracovník se žádostí o písemnou objednávku. Zboží Vám zašleme spolu s fakturou, jejíž doba splatnosti je 14 kalendářních dnů.

Nabízíte i jiné hry?


Zatím ne, ale připravujeme je. Brzy se dozvíte podrobnosti.

Hra obsahuje celkem 325 otázek. Není to málo?


Máme vyzkoušeno, že není. Otázky ve hře pokrývají nejdůležitější oblasti bezpečného chování v provozu. Otázky se za nějakou dobu sice začnou opakovat, ale to je vlastně i účel - pomůže to dítěti si pravidla dopravního provozu osvojit a zapamatovat.

Nejsou děti v nevýhodě, když hrají s dospělými? Ti pravidla silničního provozu přece znají.


Budete se divit, ale síly budou vyrovnané. Hra obsahuje i otázky, na které kolikrát lépe dovedou odpovědět právě děti. S klidným svědomím tak hru můžeme doporučit pro celou rodinu.


Nenašli jste, co Vás zajímá?

Zeptejte se!

Vstupte s dětmi do světa provozu

325 otázek a odpovědí

Hra obsahuje celkem 325 otázek na dopravní značky a okruhy Chodec, Cyklista, První pomoc, Ostatní. Schválně, kolik otázek dokážete zodpovědět bezchybně?

2. - 5. třída na ZŠ

Hra je určena především pro děti na 1. stupni základních škol, ale možná i rodiče budou překvapeni, když dostanou některou ze zapeklitých otázek... Vyzkoušejte si to!

2 verze pravidel

Můžete si zahrát rychlou a napínavou, nebo vzdělávací a procvičovací variantu hry. V rychlé hážete kostkou a taktizujete, ve vzdělávací se toho víc naučíte!

15-45 minut hraní

Podle zvolené varianty pravidel a podle počtu hráčů trvá jedna hra 15-45 minut. Hra se tedy přesně hodí na jednu vyučovací hodinu ve škole. A i na doma je hra ideální.

Koupit

Silný motivační prvek v podobě deskové hry posiluje zájem žáků a přispívá k upevnění a k trvalosti poznatků z dopravní výchovy.

Základní škola, Česká Skalice

První večer jsme se od hry neodtrhli. Bavila se celá rodina, i s babičkou :-)

Richard, Blansko

Se hrou jsme měli možnost pracovat s dětmi předškolního věku a s žáky prvního stupně ZŠ. Hra je zábavná, kreativní a hlavně poučná. Zahrnuje i zdravovědu, což je skvělé.

Základní škola, Chropyně
Další ohlasy