Kontaktní údaje

+420 736 417 765 obchod@vzhurudoprovozu.cz

Nebo využijte kontaktní formulář o kousek níže.

Od koho nakupujete?

EDUmark s.r.o.
Křenovská 1374
752 01 Kojetín
062 23 044
neplátce DPH
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 71056.

Kontaktní formulář

Pokud chcete poradit s nákupem, zjistit aktuální stav Vaší objednávky nebo zboží reklamovat, nejjednodušší cestou je využít náš kontaktní formulář. Zeptejte se nás klidně i na cokoli, co Vás zajímá o hře. Hru známe jako své boty, nikdo Vám neporadí lépe než my! :-)

Na dotaz Vám odpovíme zpravidla ještě ten samý den.

Vstupte s dětmi do světa provozu

325 otázek a odpovědí

Hra obsahuje celkem 325 otázek na dopravní značky a okruhy Chodec, Cyklista, První pomoc, Ostatní. Schválně, kolik otázek dokážete zodpovědět bezchybně?

2. - 5. třída na ZŠ

Hra je určena především pro děti na 1. stupni základních škol, ale možná i rodiče budou překvapeni, když dostanou některou ze zapeklitých otázek... Vyzkoušejte si to!

2 verze pravidel

Můžete si zahrát rychlou a napínavou, nebo vzdělávací a procvičovací variantu hry. V rychlé hážete kostkou a taktizujete, ve vzdělávací se toho víc naučíte!

15-45 minut hraní

Podle zvolené varianty pravidel a podle počtu hráčů trvá jedna hra 15-45 minut. Hra se tedy přesně hodí na jednu vyučovací hodinu ve škole. A i na doma je hra ideální.

Koupit

Silný motivační prvek v podobě deskové hry posiluje zájem žáků a přispívá k upevnění a k trvalosti poznatků z dopravní výchovy.

Základní škola, Česká Skalice

První večer jsme se od hry neodtrhli. Bavila se celá rodina, i s babičkou :-)

Richard, Blansko

Se hrou jsme měli možnost pracovat s dětmi předškolního věku a s žáky prvního stupně ZŠ. Hra je zábavná, kreativní a hlavně poučná. Zahrnuje i zdravovědu, což je skvělé.

Základní škola, Chropyně
Další ohlasy