Ohlasy


Deskovou hru Vzhůru do provozu! využívají děti ve školní družině a objednali jsme si ji i jako vhodnou pomůcku do výuky prvouky. Silný motivační prvek posiluje zájem žáků a přispívá k upevnění a k trvalosti poznatků.

Základní škola, Česká Skalice

První večer jsme se od hry neodtrhli. Bavila se celá rodina, i s babičkou :-)

Richard, Blansko

Se hrou jsme měli možnost pracovat s dětmi předškolního věku a s žáky prvního stupně ZŠ. Hra je zábavná, kreativní a hlavně poučná. Zahrnuje i zdravovědu, což je skvělé. Děti si správné odpovědi rychle zapamatují.

Základní škola, ChropyněHra je skvělá, dětem se moc líbí. Používáme ji v družině i při hodinách prvouky a přírodopisu.

Lenka Černá, Základní škola Prapořiště

Zajímavé rozšíření výuky. O hru se zajímají i rodiče. Doporučujeme!

Základní škola, Praha

Děkujeme! V rodině máme rádi deskové hry, ale tahle je v něčem jiná. Má smysl, neučí jen zajímavosti z Česka nebo Evropy, ale také přispívá k bezpečnosti malých cyklistů.

Lída, Brno

A Vy? Líbí se Vám naše hra?

Baví Vás a Vaše děti? Nebo byste něco zlepšili? Dejte nám vědět, rádi si Vaše připomínky přečteme!

Napište nám!

Vstupte s dětmi do světa provozu

325 otázek a odpovědí

Hra obsahuje celkem 325 otázek na dopravní značky a okruhy Chodec, Cyklista, První pomoc, Ostatní. Schválně, kolik otázek dokážete zodpovědět bezchybně?

2. - 5. třída na ZŠ

Hra je určena především pro děti na 1. stupni základních škol, ale možná i rodiče budou překvapeni, když dostanou některou ze zapeklitých otázek... Vyzkoušejte si to!

2 verze pravidel

Můžete si zahrát rychlou a napínavou, nebo vzdělávací a procvičovací variantu hry. V rychlé hážete kostkou a taktizujete, ve vzdělávací se toho víc naučíte!

15-45 minut hraní

Podle zvolené varianty pravidel a podle počtu hráčů trvá jedna hra 15-45 minut. Hra se tedy přesně hodí na jednu vyučovací hodinu ve škole. A i na doma je hra ideální.

Koupit

Silný motivační prvek v podobě deskové hry posiluje zájem žáků a přispívá k upevnění a k trvalosti poznatků z dopravní výchovy.

Základní škola, Česká Skalice

První večer jsme se od hry neodtrhli. Bavila se celá rodina, i s babičkou :-)

Richard, Blansko

Se hrou jsme měli možnost pracovat s dětmi předškolního věku a s žáky prvního stupně ZŠ. Hra je zábavná, kreativní a hlavně poučná. Zahrnuje i zdravovědu, což je skvělé.

Základní škola, Chropyně
Další ohlasy